Za tajemstvím léčivých bylin

28 -29 . května 2016 se uskuteční víkendový seminář s bylinkářem a pěstitelem místních i cizokrajných léčivých rostlin a nadšencem pro permakulturní a biointenzivní hospodaření s Petrem Hábou.
Setkání bude věnované poznávání místních i cizích léčivých rostlin, včetně ukázky jejich praktické aplikace. Seznámíte se s prvky biointenzivního a permakulturního hospodaření s využitím energie Slunce, větru a vody.
Program

Sobota 28. května
9:00 
Zahájení víkendového setkání s uvítáním na  Zahradě pro budoucnost ve Vizovicích.      Prohlídka s odborným výkladem, seznámení s pěstovanými léčivými rostlinami. Přesun na novou část projektu „Zahrada pro budoucnost“, umístěnou v místní části Čamínka.
12:00 Přestávka na oběd
13:00 Vycházka do okolní přírody s odborným výkladem, seznámení s místními léčivými bylinami.
18:00 Přestávka na večeři
19:00 Přednáška na téma „Aplikace evropských bylin podle zásad Tradiční Čínské a Indické     medicíny, aneb náhrada tradičních východních léčivek těmi našimi“.

Po skončení přednášky – diskuze a dotazy…

Neděle 29. května
9:00
Prohlídka nově otevřené zahrady Envicentra ve Vysokém Poli.
10:00 Praktická část: Speciální úpravy a formy aplikace léčivých bylin-inspirace z Dálného     Východu .
12:00 Přestávka na oběd
13:00 Volná diskuze a dotazy
15:00 Ukončení akce

Cena kurzu 1200,- Kč za oba dny (možnost účasti jen v sobotu či neděli, s cenou dle dohody).Informace  k víkendovce  ochotně  poskytneme  na  mailu:in-harmony@post.cznebo  na  telefonním  čísle:  605 005 707

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.