Otevřené neděle 2018 a otevírací doba na Envi

Děkujeme všem návštěvníkům, kteří zavítali k nám na Envicentrum Pro krajinu ve Vysokém Poli. Na Otevřené neděle se můžete těšit zase příští rok v červnu. Nicméně nezoufejte =o) stále platí, že nás můžete navštívit jako velká skupina po telefonické domluvě nebo soukromě kdykoli.

Dobrý den všem příznivcům i těm, kteří o nás nikdy neslyšeli. Je tady léto a spolu s ním přicházejí také Otevřené neděle na Envicentru Pro krajinu ve Vysokém Poli. Otevřené neděle budou probíhat téměř vždy v neděli ;o) od června do září mezi 13:00 a 17:00. 
Pokud máte doma malé neposedné dítko nebo babičku s dědečkem, kteří by se rádi prošli, je Envicentrum ideálním místem k navštívení. Co tady na Vás čeká? Naše milá hospodářská zvířátka jako jsou koníci, oslíci, kozy, ovce, králíci, slepice a další, co k hospodářství patří. Kdo by raději na zahrádku tak se u nás může nechat inspirovat vyvýšenými záhony, německou kopou nebo třeba voňavou bylinkovou spirálou. Pro velké příznivce bylin u nás máme další bylinkové záhony plné nejen bylin známých. Návštěvu u nás si můžete zpestřit vycházkou ke kapličce a nebo se u nás občerstvit a jen tak relaxovat.

Takže v neděli? =o)

V ostatní dny:

vstupné: dobrovolný příspěvek na okně

areál a ohrady: přístupné, nepouštět nic ven a nic dovnitř =o) Nekrmit! Kdyžtak se domluvte s pracovníky Envicenta. Děkujeme

otevírací doba: neustále, v pracovní době (mimo dovolené) a v otevřené neděle Vám budeme k dispozici.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.