Envicentrum pro krajinu

II. Tábor pro rodiče s dětmi 2016

Tábor je již plně obsazen!!!

Prožijte prázdniny se svými ratolestmi v malebné valašské krajině. Prostřednictvím aktivit nabitých bádáním a tvořením poznejte krásy Valašska a objevte jeho poklady.

                                          PROGRAM                      

Připravili jsme pro Vás pět dnů plné zábavných her a speciálně upravených výukových programů pro děti, které jsou zaměřeny jak na tradice Valašska, tak na přírodu kolem nás. Program současně prolíná celotáborová hra.  Těšit se můžete na výrobu tradičních produktů, na výlety do okolí s průvodcem a samozřejmě na táborák.

Aktivity probíhají v okolí Envicentra, avšak v případě nepříznivého počasí máme nachystanou také druhou alternativu. Rodiče mohou využít pro relaxaci a odpočinek naši chaloupku nebo po domluvě si zapůjčit kolo či hole pro nordic walking.

Hry jsou určeny jak pro děti, tak pro rodiče, kteří se jich mohou také zúčastnit. Jelikož je na Envicentru velké hospodářství, zájemci se mohou zapojit do ranního „poklúzání hydu“. Tento program je pro ranní ptáčata, které chtějí poznat naše zvířecí kamarády a naučit se, jak se o ně starat.

PROGRAMY NA KTERÉ SE MŮŽETE TĚŠIT:

  • Výlet koňským povozem k památníku Ploština.
  • Výlet na „Mýtickou horu bohů“ Klášťov – Nevšední výlet do přírody za poznáním pravěké a raně středověké historie Jižního    Valašska-přeprava speciálně upraveným terénním vozem PV3S na vrchol.
  • S babkou kořenářkou na cestu zdraví – S vysockou babkou kořenářkou projdete Cestu zdraví, kde Vám povykládá pověsti a báje, které se vztahují k tomuto místu a podělí se s vámi o své znalosti v používání čaromocných bylin a tvorbě léčivých lektvarů.
  • Program ovčí vlnění – Při plstění vlastního výrobku se dozvíte zajímavosti o ovečkách i o tom, proč jsou symbolem karpatské krajiny.
  •  Lesní čarování.
  •  Letem ptačím světem. 

Pokud by vám nabídka programů a zábavy nestačila, jistě oceníte jeho okolí, které protkávají kilometry značených cyklotras a pěšinek ideální pro turistiku.

STRAVOVÁNÍ

Zajištěna je plná penze, 5krát denně v nedalekém HOSTINCI NA LESOVNI, který se nachází v samotném centru obce. Samozřejmostí je pitný režim po celý den.

UBYTOVÁNÍ

V podkroví Envicentra je k dispozici samostatný čtyřlůžkový pokoj s kuchyňkou a dvoulůžkový, pětilůžkový a čtyřlůžkový pokoj se společnou kuchyňkou včetně sociálního zařízení. Po domluvě lze přidat dětskou postýlku a přistýlku (matrace včetně lůžkovin). Odvážlivci mohou přespat v pravé valašské „chalůpce“. V budově se nachází jídelna i kuchyň, která je plně vybavena kuchyňským nádobím, troubou, vařičem, ledničkou i mikrovlnkou.

Jelikož je Envicentrum umístěno na okraji obce, mezi loukami, čeká Vás zde klid a pohoda, kterou ocení nejvíce milovníci přírody.

CENA

DÍTĚ 3-12LET 2 000 Kč
DOSPĚLÝ 3 000 Kč
DÍTĚ DO DVOU LET Zdarma-bez nároku na lůžko a stravu.

Cena zahrnuje:

Ubytování (4 noci), celodenní stravování, materiál na výtvarné tvoření pro děti i dospělé, táborový program, drobné odměny pro děti.

V případě zájmu prosíme rodiče, aby vyplněnou přihlášku  odevzdali na Envicentrum, nebo zaslali na e-mail info@prokrajinu.eu

Přihláška ke stažení zde :letní-tábor-pro-rodiče-a-děti – přihláška 2016

Dokument pro platbu a zaplacení zálohy: PLATBA ZÁLOHY

TERMÍN: 25.7.-29.7. 2016

 KONTAKTNÍ OSOBA

Bc. Brtišová Radka

Tel: 733 312 712

Email: brtisova@prokrajinu.eu

 

Napsat komentář