Envicentrum pro krajinu

Letní příměstské tábory 2017

Indiánský tábor

Táborové spaní na Envicentru

Kdy: čtvrtek 17.srpna 2017

Kde: EnviCentrum Pro krajinu Vysoké Pole

Milí rodiče, ve ČTVRTEK nás čeká krásné počasí a vlahý večer, proto si společně opečeme špekáčky u táboráku, a abychom netrhali partu, společně tu i přespíme. Přespání je dobrovolné a proto prosíme o písemné potvrzení.

Co budou děti potřebovat:

 • Svačiny na dva dny!
  • čtvrtek: ranní a odpolední, špekáček a pečivo na večerní opékání.
  • pátek: snídaně a dopolední svačina
 • Láhev s pitím!
 • Spacák a karimatka
 • Věci na spaní a pro večerní a ranní hygienu
 • Pevné boty, pláštěnku vždy po ruce

Pozor – všechny tábory jsou již plně obsazeny 

Jako každý rok, tak i tento, jsme pro Vaše ratolesti připravili letní příměstské tábory! O děti se postaráme od pondělí do pátku, a to od 7:00-15:00. V případě zájmu prosíme rodiče, aby vyplněnou přihlášku  odevzdali na Envicentrum, nebo zaslali na e-mail brtisova@prokrajinu.eu

 

Pro letošní rok je malá změna,

budeme od Vás požadovat zaplacení zálohy na každé dítě ve výši 200,- Kč.

Nevratná záloha je splatná na červencové tábory do 30. června 2017
na srpnové tábory do 31. července 2017.
Zálohu zašlete na č. ú. 1406137319/0800  do zprávy pro příjemce napište jméno dítěte,     nebo můžete zaplatit zálohu přímo na Envi hotově. Děkujeme za pochopení.

 

IMG_1775

 

Nabídka příměstských táborů na Envi v roce 2017 – ke stažení, k tisku (PDF)

Sportovně-adrenalinový tábor – OBSAZEN!!! 

Termín: 10. – 14. 7. 2017

Věk: 5-15 let (po domluvě lze přijmout i děti mladšího věku)

Vedoucí: Anetta Zichová a Veronika Kršáková

Chceš mít svaly jako Pepek Námořník?

Tak se přihlas na sportovní tábor. Ten je určen pro holky i kluky, kteří mají rádi sportovní aktivity všeho druhu. Stejně jako minulý rok, tak i tento se můžeme těšit na každodenní raní rozcvičku. Naučíme se základy maskování při výsadku a  základy první pomoci kamarádovi. Zajezdíme si na koníkovi. A holky si pro radost zatančí. Celé dění společně s dětmi natočíme do videoklipu!

Pro zájemce možnost přespání s vedoucími přímo v Envicentru! Proto neváhej a přijeď za námi v létě!

 

 

Cesta kolem světa – OBSAZEN !!

Termín: 17. –  21. 7. 2017

Věk: 8-15 let

Vedoucí: Radka Brtišová

Objev v sobě cestovatelskou vášeň a vydej se s námi na cestu kolem světa, kdy budeme objevovat krásy různých zemí, lidí a kultur. Procestujeme všechny světadíly, použijeme všemožné dopravní prostředky, poznáme různé kraje i mravy, ochutnáme rozličné světové kuchyně. Těš se na týden plný zábavy, her, tvoření, soutěží, výprav a výletů a určitě také na závěrečný boj o poklad.

Tábor je určen pro kluky i děvčata. V případě zájmu dětí i rodičů nabízíme rozšíření programu s přespáním na Envi ze středy na čtvrtek. Večer bychom s dětmi udělali táborák s opékáním špekáčků a připravili noční hru či bychom pozvali cestovatele, který by se s námi podělil o neobvyklé zážitky ze svých cest a ukázal nám krásné fotografie.

 

 

Za zvířátky do pohádky – OBSAZEN!!!

Termín: 7. – 11.8. 2017

Věk: 5 – 10 let

Vedoucí: Radka Brtišová

Přijďte prožít týden na naše valašské hospodářství a dovědět se, jaká zvířata chováme na statku. Co mají zvířata ráda a co od nás potřebují, jak nám hospodářská zvířata pomáhají a jak se liší nohy slepice a husy… Dozvíte se řadu zajímavostí ze života jednotlivých druhů (kůň, osel, ovce, slepice, prase, králík, kachna, husa) a na vlastní oči uvidíte vlastnosti zvířat i podmínky, ve kterých žijí. Pomůžeme s prací kolem zvířat, budeme kydat nebo krmit, zkrátka co bude potřeba. Odměnou nám bude svezení na koních a naučíme se a prakticky vyzkoušíme spoustu věcí ke zpracování živočišných produktů. Také pro Vás připravíme mnoho herních aktivit. Naše zvířata jsou krotká a zvyklá na kontakt s člověkem.

Tábor je určen pro kluky i děvčata, co mají rádi zvířata. V případě zájmu dětí i rodičů nabízíme rozšíření programu s přespáním na Envi ze středy na čtvrtek. Večer bychom s dětmi udělali táborák s opékáním špekáčků a připravili noční hru.

 

 

Indiánský tábor – OBSAZEN!!

Termín: 14. –  18. 8. 2017                                                                   

Věk: 6 – 15 let

Vedoucí: Radka Brtišová

Staň se na týden členem indiánského kmene a pojď prověřit svou bystrost, mrštnost, znalosti z pozorování přírody, trpělivost, postřeh, odvahu a vytrvalost. Jako praví indiáni si vyrobíme čelenky, ponča, masky a amulet, vybavíme se lukem a šípy a vyrazíme na lov bizona. Společnými silami rozděláme v lese oheň a uvaříme si něco z vlastních zásob. Těš se na týden plný zábavy, her, tvoření, soutěží, výprav a výletů a samozřejmě na závěrečný boj o poklad.

Tábor je určen pro kluky i děvčata. V případě zájmu dětí i rodičů nabízíme rozšíření programu s přespáním na Envi ze středy na čtvrtek. Večer bychom s dětmi udělali táborák s opékáním špekáčků a připravili noční hru.

 

Přihláška ke stažení zde: prihlaska_letni_tabor_2017

Kontaktní osoba: Radka Brtišová

 Telefon: 733 312 712

Cena: 1000 Kč    

V ceně je zahrnuto:                                

 • Program pro děti
 • Oběd
 • Pitný režim po celý den

 

Co je nutné, aby děti měly u sebe:

 •  Kartičku pojišťovny (Pouze první den)
 •  Pevnou obuv a vhodné oblečení do terénu dle počasí
 •  PET láhev
 •  Svačinu