Letní příměstské tábory 2018

 Táborové spaní na Envi

Kdy: čtvrtek 16. srpna 2018

Kde: EnviCentrum Pro krajinu Vysoké Pole

Milí rodiče, ve ČTVRTEK nás čeká slušné počasí a vlahý večer tak si opečeme špekáčky u táboráku. A abychom netrhali partu, společně na Envi přespíme. Přespání je dobrovolné a proto prosíme o písemné potvrzení.

Co budou děti potřebovat:

 • Svačiny na dva dny!
  • čtvrtek: ranní a odpolední, špekáček a pečivo na večerní opékání.
  • pátek: snídaně a dopolední svačina
 • Láhev s pitím!
 • Spacák
 • Věci na spaní a pro večerní a ranní hygienu
 • Pevné boty, pláštěnku vždy po ruce

 

Jako každý rok, tak i tento, jsme pro Vaše ratolesti připravili letní příměstské tábory! O děti se postaráme od pondělí do pátku, a to od 7:00-15:00. V případě zájmu prosíme rodiče, aby vyplněnou přihlášku: prihlaska_letni_tabor_2018 přihlášku  odevzdali na Envicentrum, nebo zaslali na e-mail brtisova@prokrajinu.eu

Pro letošní rok 2018,

budeme od Vás požadovat zaplacení zálohy na každé dítě ve výši 200,- Kč.

Nevratná záloha je splatná na červencové tábory do 30. června 2018
na srpnové tábory do 31. července 2018.
Zálohu zašlete na č. ú. 1406137319/0800  do zprávy pro příjemce napište slovo ZÁLOHA a jméno dítěte a tábor, nebo můžete zaplatit zálohu přímo na Envi hotově. Děkujeme za pochopení.

 

20170712_094820-1000

 

Jak vycvičit draka (sportovní tábor) OBSAZENO

Termín: 16. – 20. 7. 2018

Věk: 1.-7. třída ZŠ

Vedoucí: Veronika Kršáková  a Radka Brtišová

Už jsi někdy zkusil naučit psa jednoduchým povelům jako sedni a lehni? Mnozí z Vás možná ano. Ale zkoušel jsi někdy vycvičit draka?

Pokud jsi odvážný a troufáš si, přihlaš se na tábor plný turnajů a dračích klání. Je úplně jedno jestli jsi holka nebo kluk, hlavní je že máš kuráž a nebojíš se zažívat nová dobrodružství. Společně se naučíme jak přistupovat k neznámému pejskovi a jak je tomu v případě neznámého draka. Na některém z draků se možná dokonce povozíme. Taky už se těšíš? My rozhodně ano!

 

Pro zájemce možnost přespání s vedoucími přímo v Envicentru! Proto neváhej a přijeď za námi v létě!

 

Za zvířátky do pohádky – OBSAZENO

Termín: 13. –  17.8. 2018

Věk: 5 – 10 let

Vedoucí: Radka Brtišová a Veronika Kršáková

Přijďte prožít týden na naše valašské hospodářství a dovědět se, jaká zvířata chováme na statku. Co mají zvířata ráda a co od nás potřebují, jak nám hospodářská zvířata pomáhají a jak se liší nohy slepice a husy… Dozvíte se řadu zajímavostí ze života jednotlivých druhů (kůň, osel, ovce, slepice, prase, králík, kachna, husa) a na vlastní oči uvidíte vlastnosti zvířat i podmínky, ve kterých žijí. Pomůžeme s prací kolem zvířat, budeme kydat nebo krmit, zkrátka co bude potřeba. Odměnou nám bude svezení na koních a naučíme se a prakticky vyzkoušíme spoustu věcí ke zpracování živočišných produktů. Také pro Vás připravíme mnoho herních aktivit. Naše zvířata jsou krotká a zvyklá na kontakt s člověkem.

Tábor je určen pro kluky i děvčata, co mají rádi zvířata. V případě zájmu dětí i rodičů nabízíme rozšíření programu s přespáním na Envi ze středy na čtvrtek (bude upřesněno). Večer bychom s dětmi udělali táborák s opékáním špekáčků a připravili noční hru.

 

Zpátky do divočiny OBSAZENO

Termín: 20. –  24. 8. 2018                                                                   

Věk: 1.-7. třída ZŠ

Vedoucí: Veronika Kršáková a Radka Brtišová

Staň se na týden odvážlivcem, který se rozhodl prověřit svou bystrost, mrštnost, znalosti z pozorování přírody, trpělivost, postřeh, odvahu a vytrvalost. Společně se pokusíme rozdělat oheň a uvaříme si něco z vlastních zásob. Naučíme se poznávat jedlé a nejedlé dary přírody a něco si z nich uklohníme. Těš se na týden plný zábavy, her, tvoření, soutěží, výprav a výletů a samozřejmě na závěrečný test přežití.

Tábor je určen pro kluky i děvčata. V případě zájmu dětí i rodičů nabízíme rozšíření programu s přespáním na Envi ze středy na čtvrtek (bude upřesněno). Večer bychom s dětmi udělali táborák s opékáním špekáčků a připravili noční hru.

 

Přihláška ke stažení zde: prihlaska_letni_tabor_2018

Kontaktní osoba: Radka Brtišová

 Telefon: 733 312 712

Cena: 1200 Kč    

V ceně je zahrnuto:                                

 • Program pro děti
 • Oběd
 • Pitný režim po celý den

Co je nutné, aby děti měly u sebe:

 •  Kartičku pojišťovny nebo rovnou kopii (Pouze první den)
 •  Pevnou obuv a vhodné oblečení do terénu do každého počasí
 •  PET láhev
 •  Svačinu